امکانات کلینیک

دستگاه سفید کردن (bleaching) : این دستگاه مدل لایتکس 686 از کمپانی dentamerica می باشد که جزء دستگاه های پلاسما آرک طبقه بندی می شوند. این دستگاه در زمره بهترین سفید کننده ها قرار دارد.

 دستگاه استریلیزاسیون کلاسB : دستگاه های استریلیزاسیون مهمترین رکن بهداشتی در هر مرکز درمانیست ، در این مرکز نیز از دستگاه Dental X کلاس B استفاده می شود که دارای استاندارد های روز جهان می باشد و مدت استیریلازیسیون را تا 20 دقیقه پائین می آورد.

 دستگاه Apex Finder (ریشه یاب): این دستگاه طول ریشه دندان را هین عصب کشی با دقتی بیشتر از 99/7 دهم درصد اندازه گیری می کند تا درمان ریشه کامل و بدون نقص باشد.

 دستگاه RVG : دستگاه رادیو گرافی دیجیتال می باشد. که میزان اشعه ای که از آن ساطع می شود که نود درصد از نمونه های قدیمی کمتر است به طوری که دندانپزشک و دستیاران به راحتی کنار دستگاه و مریض حین انجام رادیوگرافی حضور دارند، برای خانم های باردار نیز این دستگاه کارایی دارد.

در این دستگاه سنسور دیجیتالی جایگزین فیلم های سلولوزی قدیمی شده است و بجای مراحل زمانگیر ظهور و ثبوت ، تصویری با وضوحی بالا و همچنین با قدرت کنترل بالا روی صفحه مانیتور ظاهر می شود.

 الکترو سرجری(Electro Surgery):این دستگاه برای جراحی های کوچک و برداشتن بافتهای اضافه بکار می رود و عمل برش را بجای استفاده از تیغ جراحی با جریان الکتریکی انجام می دهد و نکته حائز اهمیت، عدم خونریزی حین جراحی می باشد با این مکانیزم که همزمان که عمل برش انجام می گیرد، دهانه رگها و مویرگها بسته می شود و از خونریزی جلوگیری می کند.

 دوربین داخل دهانی ( oral camera): با استفاده از این دستگاه حین معاینه، مریض مشکلات دندانی خود را درون مانیتور مقابل خود مشاهده می کند.

 

 

اولترا سونیک کلینر

این دستگاه قبل از استریلیزاسیون ، مواد چسبنده را از روی وسایل پاک می کند.

 

موتور جراحی ایمپلنت (Silfradent)

 

 

محل قرارگیری: امکانات کلینیک